zlodej

Kterou ženu z níže uvedených byste navrhli na prezidentku ČR?

Vysvětlete proč právě tuto osobnost a popište Váš návrh

Hlasujte v anketě

Odpovědi
CR chess2017

Miroslava Němcová

Leunka

Jana Nagyová

Mc Merkurion

… nedávno tu na toto téma byla položena daleko lepší otázka, tvoje anketa je na prd, nevim, jak tě napadly zrovna tydle, to bych šel k volbám jen proto, aby se tam nedostaly …

Jiří Bohumil

Jedna horší jak druhá a jinou možnost nedáváš. Takže dej příště do ankety také další možnost. Pak by se Ti možná vyjádřilo více uživatelů.

ivzez

Ani jednu.

quentos

Nesmyslná otázka. Ptáš se „které ženy“, a přitom nám dáváš jen dvě možnosti a z toho si ještě máme vybrat jen jednu.