Zlatý

Které výzvy jsou podle vás největší pro člověka?

Sporty (vč. těch nejextrémnějších), kosmonautika, věda a výzkum... A které jsou nejriskantnější?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Odpoveď byla označena jako užitečná
Stříbrný

Je to asi známé starořecké. Poznej sám sebe. Co mi je platné, když se dostanu na Mars, na nejvyšší horu, na dno oceánu a mám obrovské konto, jsem světový rekorman a slavný na celém světě, ale v celém tom běhu se nedokážu zastavit, jít bosý po louce, pozorovat brouky a mravence jak lezou po trávě. Kvůli kamerám a milionum divákům se tvářím nadšeně, ale je to jen pozlátko. Upřímný pohled malého nevinného dítěte mne úplně odzbrojí.

Další odpovědi:

Stříbrný

kolonizace Marsu

Diskuze k otázce

Zlatý

ge0rge

Pochopení sebe sama, vlastního významu, smyslu a místa ve vesmíru nebo čemkoliv čeho je vesmír třeba jen malou součástí, to jsou imo největší výzvy a skoro se zdá že jsou nepřekonatelné.

Bronzový

elkon

Rokio, to je pěkná kravina. Pokoušet se žít někde, kde nic není a nelze tu žít bez přístrojů, nemá absolutně žádný smysl. Stačí jedna porucha a jsi bradou vzhůru.

Zlatý

Kepler

Není to kravina, je to ta nejtěžší výzva. Bradou vzhůru můžeš být i při jízdě autem. O tom je ta výzva. Ale jinak souhlas. Hodně lidí se zabilo už jen při pokusech lidí létat ve vzduchu.

Stříbrný

Rokio

Děkuji, Keplere.

Zlatý

Kepler

Kelt: dobrá odpověď a souhlasím s ní. Na mou otázku ale neodpovídá, přesto jsi nominován.

Zajímavé otázky v kategorii Kultura a společnost

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Kultura a společnost

Zlatý annas 4892
Zlatý Drap 3019
Zlatý led 2153
Zlatý Kepler 1835
Zlatý marci1 1656
Zlatý ivzez 1324
Zlatý hanulka11 1277
Zlatý quentos 1243
Zlatý mosoj 965
Zlatý gecco 818

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.