Avatar uživatele
Kepler

Které výzvy jsou podle vás největší pro člověka?

Sporty (vč. těch nejextrémnějších), kosmonautika, věda a výzkum… A které jsou nejriskantnější?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? Anikitos, Michala11 před 1767 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Kelt

Odpoveď byla označena jako užitečná

Je to asi známé starořecké. Poznej sám sebe. Co mi je platné, když se dostanu na Mars, na nejvyšší horu, na dno oceánu a mám obrovské konto, jsem světový rekorman a slavný na celém světě, ale v celém tom běhu se nedokážu zastavit, jít bosý po louce, pozorovat brouky a mravence jak lezou po trávě. Kvůli kamerám a milionum divákům se tvářím nadšeně, ale je to jen pozlátko. Upřímný pohled malého nevinného dítěte mne úplně odzbrojí.

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?Kepler Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Rokio

kolonizace Marsu

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
anonym

Pochopení sebe sama, vlastního významu, smyslu a místa ve vesmíru nebo čemkoliv čeho je vesmír třeba jen malou součástí, to jsou imo největší výzvy a skoro se zdá že jsou nepřekonatelné.

před 1767 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
elkon

Rokio, to je pěkná kravina. Pokoušet se žít někde, kde nic není a nelze tu žít bez přístrojů, nemá absolutně žádný smysl. Stačí jedna porucha a jsi bradou vzhůru.

před 1767 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Kepler

Není to kravina, je to ta nejtěžší výzva. Bradou vzhůru můžeš být i při jízdě autem. O tom je ta výzva. Ale jinak souhlas. Hodně lidí se zabilo už jen při pokusech lidí létat ve vzduchu.

před 1767 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Rokio

Děkuji, Keplere.

před 1767 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Kepler

Kelt: dobrá odpověď a souhlasím s ní. Na mou otázku ale neodpovídá, přesto jsi nominován.

před 1767 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek