Rančer

Které vlastnosti a možnosti by měl nabízet vámi vysněný dopravní prostředek?

Zapojte fantazii! Jak by měl vypadat? Co by měl umět? Na co by měl jezdit?

Nejlepší odpověď
aliendrone

Asi podobně jako „Star Trek transport“, jen rychlejší a s větším dosahem. Fungovat by měl na principu kvantové superpozice, tedy v jednom okamžiku jsi zde, přejdeš do kvantového stavu a následně v nulovém čase se zmaterializuješ KDEKOLIV ve vesmíru, kde budeš chtít. Měl by být lehoučky, miniaturní, extrémně odolný a spolehlivý (mnohastupňové záložní systémy). Pohon např. na využití energie vakua pro mě za mě, hlavně ať je (až na zadávání koordinátů cíle) zcela bezobslužný a bezúdržbový. ;) :D :D

Další odpovědi
Ametyst

Je to dvoumístná bublina, která může přistát ve městě na malé ploše, jako na zahradě. Ideálně by neměla mít vyšší spotřebu paliva než osobní auto.
🙂

Dochy

Uveze řidiče + minimálně 5 pasažérů + tolik zavazadel co by tito cestující zvládli dovléct na vlak. Dojezd zaručeně alespoň 400km, nebo doba čerpání max 10 minut pro tento dojezd. Náklady na palivo a údržbu pod 2kč/km.

Kepler

Malý dvoumístný vúz s funkcí běžnéhého auta a se schpnost kolmého startu a přistání. Antigravitační pohon, rychlost 500 km/h. Toby m stačilo.

_Bůh_

Tesla Roadster, vyrobená pomocí větrné elektrárny v Severním moři a nabíjená z domova pomocí fotovoltaiky. Takto nabíjí spousta Čechů a funguje to supr 😊