Které současné princezny umí plavat?

Diana uměla.

Nejlepší odpověď
Terryle

tipla bych, že většina – jsou to ženy z vyšší společnosti, který taky musí dbát na to, jak vypadají, což jde se sportem mnohem snáz, a plavání je sport ideální a příjemnej. Rozhodně bych si vsadila na zástupkyně skandinávských královských rodin, v těchhle zemích se myslím nehraje na to, co se pro dívku hodí a co ne – žena může dělat, co chce. A tamní královské rodiny působí celkem pokrokově, ne jako někdo, kdo by princezně zapovídal plavat… :)

Další odpovědi
venkovan

Myslím, že schopnost princezen plavat či neplavat sklon zemské osy neovlivní.