Gus_Fring

Které školní předměty na SŠ byly vaše nejméně oblíbené? Proč?

Jednou jsem se už na školní předměty ptal. Tak mi snad nebude nikdo vyčítat, že jsem zmínil podruhé stejné téma.

Odpovědi
Rokio

Účetnictví, protože z tohoto školního předmětu jsem měl nejhorší známky. Paradoxem je, že po absolvování OA jsem si každý měsíc až do současnosti vedl soukromé účetnictví a stále v tom pokračuji.

dudu

Statistika a filosofie.

Ametyst

Dějepis, stejně jako na ZŠ.

GM

Matematika a Ekonomika zahr.obchodu.

Mc Merkurion

… angličtina, protože něco píšou, jinak to čtou a úplně něco jinýho myslí …