Rokio

Které povahové vlastnosti má psychopat a co musí udělat, aby získal toto označení?

Zde mě nezajímá odborná definice, ale váš subjektivní názor.

Podle mě je to člověk, který udělal pravý opak toho, co by měl dělat normální člověk.

Odpovědi
elkon

Nemusí dělat nic, je to vrozené. Jediné co je pro něj dobré, je léčba. Nebo pak může také skončit v base.

Ametyst

Člověk, který jde za svým tzv. přes mrtvoly a nemá žádné emoce ani sociální cítění. Psychopatické rysy vidím i u jedinců, odkojených počítačem, kteří nenávidí své spoluobčany pouze pro jiný názor. Nejraději by je jedním kliknutím vymazali ze života, kdyby to bylo tak snadné jako na sociální síti.

Mc Merkurion

… a myslíš právem nebo neprávem ??? … označit někoho psychopatem je naprosto jednoduchý …

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.