Avatar uživatele
Psychotic

Které politické, společenské nebo náboženské hnutí vám přijde nejšílenější?

Jeden z mých koníčků je studium různých extrémních hnutí a konverzace s jejich zástupci. Od křesťanů jsem přešel k feministkám, pak mužské verzi feministek a nakonec k anarchistům… ale tihle všichni už mě tak trochu nudí, už znám všechny jejich argumenty a nemám do čeho píchnout. Tak doufám, že mi někdo z místních doporučí nějaký další objekt k rozpitvání 🙂

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? annas před 2756 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
ten který je

V současné době je na I Dnes zajímavý seriál o náboženských sektách.
http://zpravy­.idnes.cz/sek­ty-kulty-mesiasi-0q8-/zahranicni.as­px?klic=64268
Z politické scény je zajímavé počínání soudruha Pol Pota v Kambodži ve druhé polovině 70 let,kdy chtěl tento diktátor vybudovat čistě jen zemědělskou společnost,za cenu obrovského množství zavražděných obyvatel.
Za další téma ke zkoumání by si zasloužila bývalá komunistka Angela Merkelová a její stoupenci ve vedení EU.Poslední jmenovaná skupina by spíše zasloužila zkoumání psychiatrů.

Upravil/a: ten který je

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Roman71

Já bych zkusil nějakého abiciózního politika. To je exemplářů ke zkoumání!
..šmankote! Už bych si měl taky dávat bacha co píšu, je před volbami, že? :))

Upravil/a: Roman71

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Kepler

Politické a společenské – to co je v Severní Koreji. I když nejde ani tak o hnutí, jako spíš o režim. Těch náboženských je hafo, různými křesťanskými sektami počínaje, jedna přitroublejší než druhá.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Prý nacismus.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Pixma

Ta demokratická USA.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Cenobita

Pastafariánství

https://cs.wi­kipedia.org/wi­ki/L%C3%A9taj%C3%AD­c%C3%AD_%C5%A1pa­getov%C3%A9_mon­strum

http://zpravy­.idnes.cz/fot­ka-s-cednikem-na-obcance-dc9-/domaci.aspx?c=A130731­_161720_brno-zpravy_lva

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
led

Chcete vstúpiť do toho hnutia?
Hodnotenie veľkosti „šialenosti“ hnutí je závislé na hodnotení súčasníkov (nie z tohto hnutia) a historikov a ich subjektívneho pohľadu.
Ak hodnotím hnutie z pohľadu jeho odporcov, môžem ho nazvať aj šialeným…
ale nazvem šialeným toto hnutie, ak som jeho stúpencom, jeho aktivistom?Nazvem snáď sama seba a svoje myšlienky šialenými? Priznáte si vy sami svoju šialenosť?

Upravil/a: led

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Psychotic

Cenobita: To neplatí, ti to nemyslí vážně 🙂

před 2756 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Psychotic

ten, který je: A já už chtěl dát palce, než se objevily ty kecy na Merkelovou 🙂

před 2756 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
ten který je

To nevadí,kašlete na palce.:-) Ve vašem případě ale chápu,že se vás kritika Merkelové dotkla.;-) No,zatím je kritika povolena.:-)

před 2756 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Psychotic

Ale jistě, klidně kritizujte. Sám nejsem její fanda, ale za šílenou bych ji nepovažoval. Spíš neuhlídala idealismus a udělala pořádnou botu.

před 2756 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek