Dvorní šašek

Které největší perly z pera či z úst liberálů za právě končící rok považujete za nejlepší?

Gender jako nový termín pro pohlaví (kolik jich už vlastně je?), inkluze a diverzita jako v Disneyho pohádkách, boj proti kapitalismu v čele s vůdkyní Gretou, marxismus jako staronové přesvědčení vedoucí k zářné spravedlnosti, povstání liberálních světců v čele s ekonomkou a rektorkou Mendelovy univerzity a lehce pomateným americkým prezidentem, přilepování se obrazům, rámům, podlaze, k silnici a tak podobně…napadá vás další perly?

Nejlepší odpověď
Ametyst

vstříc proti kapitalismu alá s Gretou na věčné časy a nikdy jinak

Pologramotná Greta, idol světové mládeže a maskot politiků, dokonce viděla molekuly CO2. 🙂

Další odpovědi
Filip84

gender a vše kolem něj alá včera jsem se cítil jako muž, dnes jako žena

Ten ostatek je, vlastně, docela normální. Lidé pořád, aniž by to mělo nějaký racionální základ, tíhnou k egalitářství a hlavně chtějí pořád něco řešit, ale ne sebe, sebe ne,

Ovšem pokud se někdo narodí s koulemi a kládou a je přesvědčen, že je žena opačného pohlaví, tak potřebuje odbornou péči. To samé naopak: když má někdo kozy, že přes ně nevidí na chodník a frndu, že kdyby měla řemenici, roztočí celý svět, nicméně je přesvědčen, že je muž, tak potřebuje, minimálně, brát nějaké prášky a popovídat si s odbornou osobou.

Nerozumím tomu, co je na tom politického: prostě je ten člověk nemocný. Bude se léčit, hotovo. No, opravdu se asi máme až moc dobře, když si můžeme z tohoto dělat politiku!

zjentek

něco zcela jiného

Perly? Nejlepší? Ya kidding?

Nedoporučuji nikomu podobnými myšlenkami se o mě jen otřít. Jsem držitelem legální zbraně a jako správný redneck vím přesně, co s ní!

Podobnou otázkou mě maximálně vytočil's, bo LGBT v mém pojetí = liquor, guns, bacon and tits! Clear?

Redneck lives matter! Ztopoř 👊

Dvorní šašek

Zjentek: Že ty sis už dal sklenku, tak na zdraví! 😁

Dvorní šašek

Filip: Témata na první pohled apolitická, jen se pak používají k politickému boji. 🙂 Ten pocit, že víš, že právě tady můžeš čerpat politické body, ačkoliv ti je úplně egal, jestli je to vůbec pro společnost, pro ty lidi prospěšné.

Dvorní šašek

Ametyst: Můj idol to není 😁 To jsou věci, to jsou věci 😁

Ametyst

Dvorní šašek: Mně je úplně fuk, kolik roků jsi na světě. Nezajímá mě to. Proč bych to měla vědět . Odpověděla jsem na anketní otázku jako i ostatní.Hlavně jsi děsně vztahovačný, já, já, všechno se měří podle tebe. Stal se z tebe prudič.

Dvorní šašek

Vůbec nechápeš můj příspěvek 😀 Ale tvoje generalizování a posuzování světa mezi zlem a dobrem je do očí bijící. 😀

Ametyst

Ignoruj mě.