Avatar uživatele
Dvorní šašek

Které největší perly z pera či z úst liberálů za právě končící rok považujete za nejlepší?

Gender jako nový termín pro pohlaví (kolik jich už vlastně je?), inkluze a diverzita jako v Disneyho pohádkách, boj proti kapitalismu v čele s vůdkyní Gretou, marxismus jako staronové přesvědčení vedoucí k zářné spravedlnosti, povstání liberálních světců v čele s ekonomkou a rektorkou Mendelovy univerzity a lehce pomateným americkým prezidentem, přilepování se obrazům, rámům, podlaze, k silnici a tak podobně…napadá vás další perly?

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? Filip84 před 495 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Ametyst

vstříc proti kapitalismu alá s Gretou na věčné časy a nikdy jinak

Pologramotná Greta, idol světové mládeže a maskot politiků, dokonce viděla molekuly CO2. 🙂

Upravil/a: Ametyst

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Filip84

gender a vše kolem něj alá včera jsem se cítil jako muž, dnes jako žena

Ten ostatek je, vlastně, docela normální. Lidé pořád, aniž by to mělo nějaký racionální základ, tíhnou k egalitářství a hlavně chtějí pořád něco řešit, ale ne sebe, sebe ne,

Ovšem pokud se někdo narodí s koulemi a kládou a je přesvědčen, že je žena opačného pohlaví, tak potřebuje odbornou péči. To samé naopak: když má někdo kozy, že přes ně nevidí na chodník a frndu, že kdyby měla řemenici, roztočí celý svět, nicméně je přesvědčen, že je muž, tak potřebuje, minimálně, brát nějaké prášky a popovídat si s odbornou osobou.

Nerozumím tomu, co je na tom politického: prostě je ten člověk nemocný. Bude se léčit, hotovo. No, opravdu se asi máme až moc dobře, když si můžeme z tohoto dělat politiku!

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
zjentek

něco zcela jiného

Perly? Nejlepší? Ya kidding?

Nedoporučuji nikomu podobnými myšlenkami se o mě jen otřít. Jsem držitelem legální zbraně a jako správný redneck vím přesně, co s ní!

Podobnou otázkou mě maximálně vytočil's, bo LGBT v mém pojetí = liquor, guns, bacon and tits! Clear?

Redneck lives matter! Ztopoř 👊

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Dvorní šašek

Zjentek: Že ty sis už dal sklenku, tak na zdraví! 😁

Avatar uživatele
Dvorní šašek

Filip: Témata na první pohled apolitická, jen se pak používají k politickému boji. 🙂 Ten pocit, že víš, že právě tady můžeš čerpat politické body, ačkoliv ti je úplně egal, jestli je to vůbec pro společnost, pro ty lidi prospěšné.

Avatar uživatele
Dvorní šašek

Ametyst: Můj idol to není 😁 To jsou věci, to jsou věci 😁

Avatar uživatele
Ametyst

Dvorní šašek: Mně je úplně fuk, kolik roků jsi na světě. Nezajímá mě to. Proč bych to měla vědět . Odpověděla jsem na anketní otázku jako i ostatní.Hlavně jsi děsně vztahovačný, já, já, všechno se měří podle tebe. Stal se z tebe prudič.

Avatar uživatele
Dvorní šašek

Vůbec nechápeš můj příspěvek 😀 Ale tvoje generalizování a posuzování světa mezi zlem a dobrem je do očí bijící. 😀

Avatar uživatele
Ametyst

Ignoruj mě.

Nový příspěvek