Pajena

Ve kterých měsících se pracuje na polích, myslím tím sklízí obilí a také kdy se naopak na polích sází?

Nejlepší odpověď
Mc Merkurion

… celej rok, ono se totiž jen neseje, nesází a nesklízí a i když je na polích sníh, musí se dělat přípravné a jiné práce na statku …

… info i pro ostatní: u nás byli odjakživa sedláci a selky na statku, farmáři sem přilezli ze západu …

Další odpovědi
Drap

U každého hospodářství je to sice trochu jiné, podle toho co pěstuje a co chová. Obecně však nutno říct, že v zemědělství se pracuje celý rok. I když se to třeba někomu nezdá, tak práce je stále dostatek.
Tato otázka je otázka žáka druhé třídy ZŠ

Emefej

Ty opravdu netušíš, v kterých měsících se v našich končinách sklízí obilí? Napovím – v lednu to není.

Kryšpín

Je to těžká odpověď