Gus_Fring

Které karetní hry hrajete? Vsázíte u nich?

Odpovědi
Hufnágl

Říká ti něco mariáš? Tak u něj se nevsází, ale hraje tak, abys vyhrál.

quentos

Dnes už jen občas v hospodě prší a bez sázení. Zamlada jsem jich hrával víc (zloděj, kanasta, autobus…), ale o symbolické částky (tehdy ještě halíře) jen párkrát.

Rokio

Karetní hry nehraji, ale znám a umím hrát Prší a válku. Také jsem dříve hrál internetový Black Jack, ale ne o peníze.

jáára

Otevřený prší o dvě koruny.

Drap

Proč je zajímá, zda hraji, či ne?

Hufnágl

Drap a koho zajímá tvá odpověď? Proboha tady se ptají i na to, jak kdo má dlouhý penis, a tebe vytočí taková banální otázka?