zjentek

Které jídlo z uvedených je nejzdravější?

Nejlepší odpověď
quentos

Jiné jídlo s vejci

Vejce jsou těžká, měla by se s nimi kombinovat pouze zelenina, eventuálně maso (a k němu opět hora zeleniny).

Další odpovědi
Rokio

Jiné jídlo s vejci

Podle mě rýže s vejci. Z tvé nabídky bych napsal těstoviny s vejci. Rýže je ale ještě zdravější.

Lgee

Brambory s vejci

Postmaster

Brambory s vejci

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

elkon

S vejci žádné.

zjentek

Rokio, (; (; (;, dostals mě, jako obvykle. To jsem ještě nejedl a proto možná nejsem až tak zdráv. Ale zkusím… (;

quentos

Ze šesti možností nemůže být jedna „zdravější“.

zjentek

Nechápu, proč by jedna nemohla být zdravější než pět dalších. Nejzdravější a odtud posloupně následné.

quentos

No právě. Hledáš tu nejzdravější. Sáms to řek.