Cvrčák

Které hlavní zásady definují moderní styl gentlemanství? A je podle vás stále ještě v kurzu?

Podržet dveře dámě, zaplatit za ní večeři, nabídnout ji odvoz…a mohu pokračovat. Chtějí to ještě dnešní emancipované ženy?

Odpovědi
zjentek

Zvrhlo se to. Kdysi si ženy dokázaly muže podmanit i jinak, než platbou za večeři a odvozem v luxusní káře. V časech porna to už však neplatí.

Kepler

Starší dámy to většinou ocení. Nedávno jsem pomohl vystoupit z vlaku jedné paní (jinak to fakt bylo o hubu) a ta se úplně rozplývala, že jsem ještě nevymřel.

Ametyst

Myslím že to ženu potěší. Naopak když muž mi pomáhal s kabátem nebo dával přednost ve dveřích, chlapi po něm zle loupali očima, co to tu zavádí za novoty.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.