Avatar uživatele
zjentek

Které Asiatky jsou nejkrásnější?

Z které země?

Zajímavá 0 před 752 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
WhiteCrow

Podle mě soudit lidi dle příslušnosti je nesmysl, v každé zemi by si našel holku kvůli které by si to mohl přehodnotit

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Kepler

Já jsem poznal jen jednu Vietnamku. Byla nádherná. Měla moc krásné oči a dostala se i do ČSTV-

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
dubraro

Já to řeknu naopak. Nejškaredší jsou Číňanky. Pěkné jsou Mongolky, Japonky, Thajky.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
tominko

Nejkrásnější asiatkou je Adam Pekar

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
led

Z nástupníckych krajín bývalého Československa.
Nedivte sa, prídete do Ázie, zbadáte prekrásnu Aziatku, zaľúbite sa a jej prvé slová budú znieť „Hele, vole, odkud seš. Já jsem ze žižkova (dosaďte si českú alebo moravskú obec-mesto)“

Upravil/a: led

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
EKSOT123

Tedy nevím jak v Indonésii a okolí, ale to už nejsou asi Asiatky. Ale myslím že i v tomto je zvláštní země Indie. Tedy nemyslím, že by v Indii byly v průměru hezčí ženy, ale řekl bych, že to rozpětí od ošklivých po krásné je tam širší. Tedy až do extrémů. Ale samozřejmě extrémní krásky se najdou i jinde, myslím zejména v Číně. Na Korejky ani Mongolky nejsou mé buňky v průměru příliš naladěné, ale superkrásky se určitě najdou i tam. A úplně v průměru jsou podle mě nejhezčí u nás. Možná právě proto, kdybych někoho v těch krajích hledal, tak bych raději hledal v té Indii, která mi přijde přece jen bližší, než ty šikmooké.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek