Marty Koller

Která z těchto bytostí je ta nejstrašidelnější? Kdo vás nejvíce děsí?

Nejlepší odpověď
Rokio

Hororový klaun

Asi hororový klaun, protože si myslím, že jako jediný by mohl existovat. Možná nějaký vrah se za klauna zamaskoval a pak vraždil.

Jinak mi vzhled klauna přijde docela děsivý v porovnání s ostatními možnostmi.

Duch, čarodějnice a čert mi nepřijdou příliš děsiví. Upíra by se mi zase líbilo potkat, kdyby existoval, protože bych se rád stal upírem.

Další odpovědi
dubraro

Hororový klaun

Pennywise. Kdo četl knihu, ví proč.

paul1

Hororový klaun

Kelt

Hororová čarodějnice

Tak ti chybí jiná možnost odpovědi – to za prvé. Za druhé myslíš jako Rokio, který dělá podobné ankety. A můj názor – Krampus čert je vyřezávaná hlava a je v tom člověk. Toho klauna je možné vidět ve filmu To. Viděl i četl, ale už nevím detaily o co šlo a proč byl ten klaun strašný. A další postavy – je rozdíl vidět ve filmu nebo se s nimi osobně setkat.

Lgee

Hororová čarodějnice

dubraro

Kelt, Rokio:
Film byl slabý odvar proti knížce. Je to jediná kniha, kterou jsem odmítl číst podruhé. Ten vraždící klaun byla jen iluze, vyvolaná něčím daleko strašlivějším v pozadí.

Marty Koller

Já se ničeho nebojím😈😈já vás děsím😂😂?

elkon

Asi je po*era. (s).

Viktorie II.

Mě přímo děsí Marty Koller.