Filip84

Která „pravěká zlatokopka“ se vám nejvíce líbí?

Savier si bude moci, konečně, vybrat, aby uposlechl moudré rady Aleshe, že hnáty má ku konsole umývání, nikoli ku konsole leštění, bude moci sedřít svou vyvolenou, by mu dala mužskýho potomka! 😎😂

Tady:

https://plus7­dni.pluska.sk/gal/his­toria/lola-kraska-lollandu-mala-tmavu-plet-huste-cierne-vlasy-modre-oci/1

je galerie (ano: je potřeba, případně, rozkliknout galerii!) pravěkých a starověkých krasavic inteligentních:

  • na obrázku 1/11 je 18-ti letá Avgia z řecké jeskyně Theopetra,
  • na obrázku 2/11 je žena, neznámého věku a jména, ze Skotska,
  • na obrázku 3/11 je žena z Egyptské arabské republiky, podle mumie z Abusir-el-Meleq,
  • na obrázku 6/11 je Angličanka z doby kamenné a
  • na obrázku 11/11 je Lola, která žila kolem roku 5,700 před křesťanským letopočtem, na ostrově Lolland v Dánsku (ta je také na obrázku pod otázkou).

Která se vám nejvíce líbí? Komu se nelíbí ženy opačného pohlaví: kterou bys vybral Savierovi?

Mi se nejvíc líbí Lola z Dánska.

Nejlepší odpověď
Savier

2/11 - frajerka ze Skotska.

zjentek

Ilona Staller