Avatar uživatele
Putin

Která politická ideologie je Vám blíže a proč?

Pardon za chyby, moc se v tom neorientuji! 🙂 A když tak – co si myslíte o konzervatismu?

Dodatek: Chtěl jsem tam přidat možnost „jiné ..“, ale další odpovědi už tam přidat nešly ☹

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Upravil/a: Putin

Zajímavá 7Pro koho je otázka zajímavá? redy, marci1, anonym, Löwe, gecco, zzzlatokopka, anonym před 3221 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
zzzlatokopka

Liberalismus

Jen je potřeba pamatovat, že svoboda jednoho končí tam, kde začíná svoboda druhého. Toto si bohužel moc lidí neuvědomuje:-(

Ten enviromentalismus mě děsí.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Löwe

Liberalismus

Ale jak píše zzzlatokopka, všeho s mírou 🙂

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
setapouch

Konzervatismus

Přesněji liberální konzervatismus. Stavím na tradičních hodnotách s plným respektováním demokratických principů. A základní princip demokracie zde již uvedla zzzlatokopka.

Takže asi tak, že já sice vyznávám tohle, ale pokud mi nikdo neupírá má práva, má právo na existenci a svůj názor stejně jako já.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
gecco

Liberalismus

Rozhodně…
😉

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
lexx

Liberalismus

žádná páč i kdyby byla andělská ta dříve či později bude zneužita proti lidem a k upevnění vlastní moci (volbu jsem potvrdil jen naoko bo jinač by mě program nepustil dál)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Zvědavý

Liberalismus

Doplňuji:
Vždy jsem pro svobodu slova a demokracii

Upravil/a: Zvědavý

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Human

Liberalismus

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Klaproth

Liberalismus

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Konzervatismus

Doplňuji:
Chybí tam odpověď jiná možnost ,ke který se přikládám já,
Nesouhlasím s žádnou politickou ideologií,tudíž nejsem politik,
jen se opodál dívám,jak ty strany mohou být tak úzkostlivé a sebezničující…
Jsem směrem doprava a nikdy levičáka nebudu ctít,to je můj osud…
Jugar

Upravil/a: anonym

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Komunismus

https://www.y­outube.com/wat­ch?v=lUzRZ0z8N7s
Doplňuji:
Jsem pro komunismus,protože jiná cizí či odborná slova (v politické oblasti) neznám jen něco málo,ale ráda se vyjadřuji,to zase ano.

Upravil/a: anonym

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
led

Agrarismus

Doplňuji:
Ďalej v diskusii

Upravil/a: led

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
marci1

Liberalismus

Mám ráda svobodu ! 🙂

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
led

Je škoda, že ste nadali možnosť inej odpovede.
Váš výber niekoľkých zo súčasných politických (o tomto pojme by sa dalo diskutovať) ideológií, nie je dostačujúci a chybný, ale proti gustu žiadny dišputát…
slovičkárenie s pojmami liberalizmus a konzervatizmus či demkratizmus v poňatí politiky angloamerickej politiky je len žonglovanie s rôzne zafarbenou vodou (H2O) možno minimalistickými kozmetickými rozdielmi, pre pastvu očí všetkemu veriacich divákov.
Ľudová demokracia, socializmus a komunizmuš… to sú jednotlivé etapy spoločenského zriadenia
Ľudová demokracia je prvý krok prechodu od kapitalizmu cez socializmus do komunizmu. Komunizmus je len vyššie štádium spoločenského zriadenia, toto pokračovanie socializmu neboli
Agrarizmus a enviromentalismus dve tváre jedného problému, nemôžme predsa chcieť od Matky Zeme viac než je schopná nám dať, bez ujmy na svojom zdraví.

před 3221 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek