Putin

Která politická ideologie je Vám blíže a proč?

Pardon za chyby, moc se v tom neorientuji! 🙂 A když tak – co si myslíte o konzervatismu?

Dodatek: Chtěl jsem tam přidat možnost „jiné ..“, ale další odpovědi už tam přidat nešly ☹

Nejlepší odpověď
zzzlatokopka

Liberalismus

Jen je potřeba pamatovat, že svoboda jednoho končí tam, kde začíná svoboda druhého. Toto si bohužel moc lidí neuvědomuje:-(

Ten enviromentalismus mě děsí.

Další odpovědi
Löwe

Liberalismus

Ale jak píše zzzlatokopka, všeho s mírou 🙂

setapouch

Konzervatismus

Přesněji liberální konzervatismus. Stavím na tradičních hodnotách s plným respektováním demokratických principů. A základní princip demokracie zde již uvedla zzzlatokopka.

Takže asi tak, že já sice vyznávám tohle, ale pokud mi nikdo neupírá má práva, má právo na existenci a svůj názor stejně jako já.

gecco

Liberalismus

Rozhodně…
😉

lexx

Liberalismus

žádná páč i kdyby byla andělská ta dříve či později bude zneužita proti lidem a k upevnění vlastní moci (volbu jsem potvrdil jen naoko bo jinač by mě program nepustil dál)

Zvědavý

Liberalismus

Doplňuji:
Vždy jsem pro svobodu slova a demokracii

Human

Liberalismus

Klaproth

Liberalismus

anonym

Konzervatismus

Doplňuji:
Chybí tam odpověď jiná možnost ,ke který se přikládám já,
Nesouhlasím s žádnou politickou ideologií,tudíž nejsem politik,
jen se opodál dívám,jak ty strany mohou být tak úzkostlivé a sebezničující…
Jsem směrem doprava a nikdy levičáka nebudu ctít,to je můj osud…
Jugar

anonym

Komunismus

https://www.y­outube.com/wat­ch?v=lUzRZ0z8N7s
Doplňuji:
Jsem pro komunismus,protože jiná cizí či odborná slova (v politické oblasti) neznám jen něco málo,ale ráda se vyjadřuji,to zase ano.

led

Agrarismus

Doplňuji:
Ďalej v diskusii

marci1

Liberalismus

Mám ráda svobodu ! 🙂

led

Je škoda, že ste nadali možnosť inej odpovede.
Váš výber niekoľkých zo súčasných politických (o tomto pojme by sa dalo diskutovať) ideológií, nie je dostačujúci a chybný, ale proti gustu žiadny dišputát…
slovičkárenie s pojmami liberalizmus a konzervatizmus či demkratizmus v poňatí politiky angloamerickej politiky je len žonglovanie s rôzne zafarbenou vodou (H2O) možno minimalistickými kozmetickými rozdielmi, pre pastvu očí všetkemu veriacich divákov.
Ľudová demokracia, socializmus a komunizmuš… to sú jednotlivé etapy spoločenského zriadenia
Ľudová demokracia je prvý krok prechodu od kapitalizmu cez socializmus do komunizmu. Komunizmus je len vyššie štádium spoločenského zriadenia, toto pokračovanie socializmu neboli
Agrarizmus a enviromentalismus dve tváre jedného problému, nemôžme predsa chcieť od Matky Zeme viac než je schopná nám dať, bez ujmy na svojom zdraví.