bartoš

Která nemocnice provádí endoskopickou operaci karpálu a za jaký doplatek?

Odpovědi
annas

Vím o brněnské nemocnice, v níž byla na operaci karpálu moje známá.

Jinak se dovíte víc v odkazu na Centrum specializované lékařské péče.
 https://www.ic­klinika.cz/cz/chi­rurgie-ruky/potize-diagnozy/diag­nozy/karpalni-tunel-1/

Endoskopická technika uvolnění karpálního tunelu

Nevýhody endoskopie karpálního tunelu

  • nehrazena z všeobecného zdr. pojištění
  • cena výkonu vč jednorázového op. nože – 20000,– Kč"

Funna

ptáš se na špatném místě, ptej se tvého lékaře…

cochee

annas, tak tento váš překlep je asi jeden z nejpikantněj­ších 😁

annas

Ach jo. Jedno písmenko a změní význam.

Aspoň 2 jste mou odpověď četli. Vaší reakce jsem si všimla až po upozornění v IP.

Oběma děkuji.

cochee

Já děkuji za info. Otázku jsem sice nezakládal, ale z osobních důvodů mě zajímala též. Za dvacet táců ale nechám mé prsty brnět a budu cvičit 🙂 kromě toho nejsem z Brna. Samozřejmě dobré info.