Která národnost na světě je podle vás nejlepší v sexu?

Nejlepší odpověď
Lamalam

Podle jednoho starého vtipu to jsou Maďaři a Indiáni.

Další odpovědi
Kelt

Podle jednoho vtipu jsou to Maďaři a Indiáni. Ale co bereš za měřítko, podle kterého budeš posuzovat? Počet prodaných prezervativů, Počet styků za den, za týden? V jakém věku (od do jsou lidé schopni se milovat). Podle délky orgasmu? nebo dle fyzikálních hodnot genitálií. Každopádně mladá žena (muž) i z toho národa, který dopadne nejhůř je lepší než 90 letý jedinec z nejlepšího národa

Arne1

Některé ženy tvrdí že černoši. Ale nevím, jestli se jim dá věřit.

hapiky

Nejlepší jsou ti, kteří na sex dokáží i zemřít.

still

Budu čistě subjektivní a pak musím říct, že nejlíp píchají slovenky. Nebo mně to prostě sladce zní ta slovenština…

gecco

Jmenuji se Vinetou Nagy…
😉

Dochy

Ištván Vinnetou 😉