pizlicka

Ktera kategorie otazek je pro vas nejoblibenější?

máte svou top trojku? ja mam-
právo a zákony,bydleni a zahrada,aktua­lity,zdravi,ji­dlo a vařeni,krasa,ro­dina.

Nejlepší odpověď
nenene100

Právo a zákony, a pak ta Boláková 😁

Další odpovědi
klumprt

Trestní právo, ve kterém dokážu podávat myslím docela kvalitní odpovědi. Zároveň některé otázky z trestního práva pro mě představují docela zajímavý materiál k zamyšlení. Jako například kdysi ta s tím klukem, co nafotí sám se sebou dětské porno a pak to šíří.
Pak mě baví zbytek práva a matematika, které jsem se kdysi docela široce věnoval.

briketka10

Hudba, filmy, Aktuality a všechny bolakovinky 😁

marci1

Mě baví všechny. 🙂

gecco

Je mi to jedno…
😉

ten který je

O muzice a taky historie.

zjentek

kultura a společnost a hmyz

anonym

Mě je to fouk,když vím,napíšu,když nevím ,najdu.
Mám rád,když někdo skladbu hledá,tak že muziku,zvířátka a chybí mi tu sex.
Směju se.

štamgast

Nejradši mám směsici na úvodce :)

pizlicka

kuřátko jedno zlobivy,že tě pošlu pro rýži.oblibenou určo mas 🙂