Rokio

Která je vaše oblíbená PC hra z vašeho dětství?

Která to je z RPG her (her na hrdiny) a která z ostatních herních žánrů?

Moje je Gothic a Morrowind. Z her mimo RPG hry to je asi Sims. Ze strategií pak Disciples 2.

Odpovědi
Rocker

Když mi bylo kolem 30,hrával jsem v praci Prince Perského.Za tři roky jsem se nedostal dál,než ke třetímu kostlivci😀
V dětství jsme si hráli venku s kamarády,když mi bylo kolem 16,byly počítače Atari s programem Basic,na těch se toho moc hrát nedalo 😀

Dvorní šašek

Age of Empires

plebs

Kamásutra pro pokročilé