nyjono

Která dětská vodní stříkačka má nejdelší dostřik?

Kupovali jste někdy dětem vodní stříkačku? Má některá dostřik cca 4 nebo 5 m?

Nejlepší odpověď
aliendrone

No hlavně si to MOC DOBŘE promysli, protože tohle je dvojsečná záležitost. Máš ponětí, co s takovou bejkárnou všechno haranti dokáží? Jestli jsi ovšem ten obzvlaště drsně masochistický typ, tak doporučuji plážové „vodní pušky“, něco jako tohle: https://www.ma­xikovy-hracky.cz/nerf-super-soaker-vodni-pistole-s-dostrelem-12-metru

Jen tak na okraj – doufám, že se chystáš tak jako tak malovat, máš vodotěsnou elektroniku a tak vůbec. ;) :D :D

Další odpovědi
Dochy

4–5m hravě překoná i taková ta nadměrná „molitanová“ stříkačka od ťamanů.

Jak píše Alien: bacha komu a kde to dáš do ruky.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.