Harak

Krvácení po extrakci zubu, poradíte jak krvácení zastavit? Více v popisu.

Dobrý den. Dnes jsem byl na extrakci levých osmiček (horní,dolní do dobou stehy a v jednom jsem měl zánět).. Potom co jsem dorazil domů jsem chvíli ležel a zhruba po hodině se spustila krev.. ani po zkousnutí nepřestávalo tak jsme zajeli zpátky na stomatologii kde se zubařka divila že to teče a přidala tedy ještě jeden steh.. tak jsem si šel domů lehnout a teď opět mi z toho teče krev a nejde zastavit, tak se chci zeptat jestli je to normální první den, protože už jsem zoufalý na stomatologii už dnes nikdo není a něco jako zubní pohotovost u nás neexistuje.. díky za pomoc..

Krvácení po extrakci zubu

Odpovědi
seraphico

Ano, je to normální. Skousněte na 30–60 minut tampon či papírový kapesník.

Zdroj: https://teleme­dicina.med.mu­ni.cz/celistni-chirurgie/index­.php?pg=hyper­textova-ucebnice--retence-zubu--pooperacni-prubeh--krvaceni-po-extrakci

led

Použijem z praxe, „babský liek“ ale nedoporučujem školopovinným deťom a šoférom.
Kvapka liehu, silného alkoholu (nepančovaného prímesami), na dieru po zube, naozaj len kvapka, nepiť ako malinovku! Lieh musí stať v ústach, nie odísť do žalúdku. Lieh stiahne ranu. Je to prvozáchranná improvizácia.

A teraz sa asi všetci odborníci na zdravie a učitelia budú hnevať a protestovať.

mosoj

A co ledový obklad, zkusil jsi?

Harak

Právě to je ten problém i když to udělám tak to vůbec nepomáhá a zane to znova. Právě proto jsem tam byl a ona mi udělala ten další steh ale furt to prostě teče

Harak

Právě to je ten problém i když to udělám tak to vůbec nepomáhá a zane to znova. Právě proto jsem tam byl a ona mi udělala ten další steh ale furt to prostě teče

da ny

Naši pacienti ze 3 okresů Karlovarského kraje jezdí na pohotovost do Plzně, mimo ordinační čas pohotovosti (nyní jen v SO + NE dopoledne, odpoledne se nyní nikde neslouží).
Mohli by Vám v případně nutnosti pomoci na chirurgické ambulanci ve spádové nemocnici.