Leissy

Krev z nosu a případně jak na to?

Krev z nosu. Já vím že je to aasi hloupá otázka, to sem psát nemusíte. Ale nstihla jsem se naučit a zítra píšeme cca 12 písemek. A napadlo mě že bych simulovala. Ale na to mi mamka neskočí. Tak mě napadlo dá se nějak „rozrýpat“ nos aby mi tela krev? Přápadně jak? Protože mamka mě s krvácením z nosu do školy nepouští a tak bych ěla více času na učení. A jiak píšu ze sestřina účtu. Nechce se mi zakládat nový…:D Poradíte?

Nejlepší odpověď
Lamalam

Místo vymýšlení blbostí se raději uč. Dvanáct písemek za den? Tomu tady nikdo neuvěří.

Další odpovědi
zzzzz

12 písemek v jeden den??? Tak to ti nevěřím. Místo přemýšlení nad blbostmi se jdi raději učit, stejně se tomu nevyhneš.
Doplňuji:
Lamalam Vy mi čtete myšlenky??? 🙂

WeeBear

Jasně, a tolik předmětů v jeden den stihnete, jo? 😁 Utíkej se učit a neseď tady… Mimochodem, máš zajímavou maminku, obvykle krev neteče celý den, abys musela být doma.