Králík v nehlídanou chvíli ujídá granule kočce. Může mu to ublížit?

Zdravím. Může mému zakrslému beránkovi ublížit, když sem tam ují kocourovi z misky granuli? Snažím se to hlídat, co to jde, ale když on lítá jak blázínek a já mu nemůžu pořád stát za tím jeho chlupatým ocáskem. Kočku krmíme granulemi RC…králík má všeho dost, ale tak zkouší sem tam okusovat kde co 😉

Nejlepší odpověď
Anemone

Ne RC mu neublíží. Je to jen obilí a maso ty granule neviděly. 🙂 Asi proto mu chutnají.