Diamo

Vydrží krajta královská den bez topení?

Dobrý den, v neděli si pojedu pro malou krajtu královskou a termostat k topné folii mi přijde až v pondělí, chtěla jsem se zeptat, zda to bude problém a popřípadě jak do pondělí zařídit hada. Děkuji

Odpovědi
paul1

Stačí teplo žárovky, ale musí být chráněná, aby se had nespálil:

Zdroj: https://petrpi­kart.webnode.cz/te­raristika/kraj­ta-kralovska-python-regius-/

Funna

vydrží, předpokládám, že bude v běžné pokojové teplotě…jen ji v té „studené“ době nekrm, protože k trávení potřebuje teplo a mohla by mít žaludeční problém…