Adidaska

Kouše samička teddy králíka?

Ahoj, chci si pořídit teddy králíka, ale nevím jaké pohlaví chtěla bych samičku, ale nevím jestli kouše měli jsme zakrslého králíka samici a ta pořád kousala. Teď nevím samec nekouše nebo ano. No tak se ptám: Co je lepší jaké pohlaví samec nebo samice? Kouše samec nebo samice ? Vím že třeba koušou když, se chtějí rozmnožovat nebo když se jich nikdo nevšímá. Prosím poraďte

Nejlepší odpověď
iceT

Každé zvíře, co má zuby, bude kousat bez rozdílu pohlaví. To spíš záleží na povaze zvířátka.

hanny 2

Dcera má teddy samečka -je to pěknej divoch a kouše jak o život,hlavně když se nese zpátky do klece.