Filip84

Koupili / nosili byste genderově neutrální smoking s krinolínou?

To, co je na obrázku, má být genderově neutrální smoking.

Podle mne jsou to dámský škaredý šaty: má to knoflík nalevo, je to dámský. A vypadat v tom bude blbě každý, bez ohledu na pohlaví. Je to „prasopes“, prostě kombinace nekombinovatelného: to je, jako by si vzal frakovou košili, motejla, frakovou vestu, frakovej Mantel, a k tomu silonkový rukavice, silonkový punčochy, podvazkovej pás, červený lodičky s 5" podpatky a trenýrky (bombarďáky) s kačerem Donaldem. Bez ohledu na to, že velká část toho oblečení není příliš vzhledná na osobách jeho pohlaví, tak taková kombinace je prdelní, vypadal by jako šulin. Jo a ještě by si mohl vzít, namísto hole, do ruky Magic Wand, aby to byl „taký komplet, aj s kokotom!“ 🤦‍♀️😅

Osobně nemám nic proti genderově neutrálnímu oblečení. Vůbec nic, jsou kousky, které vypadají opravdu dobře, a pokud se umí nosit, vypadají opravdu dobře bez ohledu na pohlaví nositele. Ale ještě jsem neviděl pánskou sukni, ve které by muž vypadal dobře. Když chce chlap „sukňu“: má nosit kilt. Ten je dedikovaný na mužský proporce – ne sametová krinolína! 🤦‍♀️😅

Ale sto lidí, sto chutí. Pokud není vidět klobása, vejce, a u ženský bradavky, je to přijatelné. Tak? Jsem sám, komu se to nelíbí? 😃

Nejlepší odpověď
cappuccino

Ano, nosil.

Kdybych zila na zamku, jiste bych takove saty nosila. Jsou krasne a jiste se v nich clovek i ohreje, coz je na zamku dulezite.
Na tomhle snimku mi v nich vadi ten chlap. Ale podle jeho vyrazu je on sam se sebou spokojeny!

Další odpovědi
Rokio

Jsem v kriminále / na vazbě / v zabezpečovací detenci, proto nosím mundůr, co jsem vyfasoval.

!!!jiná odpověď!!!

Nenosil a nelíbí se mi.

led

Podobné oblečenie – pánska sukňa – nájdete aj v krojoch celého sveta.

elkon

Hovadina, sám nadáváš na hloupě postavené ankety a pak to děláš také. Když už musíš takové kraviny vymýšlet, tak tam dej vždy možnost normálního odmítnutí. Aby to mělo aspoň trochu smysl. Tohle vypadá, že to psal dement.

Filip84

elkon: Ano – máš pravdu, udělal jsem chybu, vypadlo mi tam: Nenosil, ani se mi nelíbí. Já jsem to tam ale psal, asi to zase – nějak – blbne.

Někdy blbne formátování, napíšeš „** elkon **“ nebo „* elkon *“ (samozřejmě bez těch mezer, jinak by se to nezformátovalo) a přesně takhle to tam je. Technická stránka je tady šílená, a při úpravě otázky s anketou anketní odpovědi neopravíš.