carlita

Koupili byste si raději VW Tiguan nebo Audi A3?? A proč? Díky

Odpovědi
mosoj

Správně. A proč ?

Ar

To je trochu divné, srovnávat Tiguana s A3. Každé auto je úplně jiná kategorie. To je jako se ptát co si koupit Ferrari a nebo Transita. Na závody Ferrari a na podnikání Transita.
Přesto se pokusím odpovědět. Tiguana je větší, pro manželku A3 je menší.

venkovan

Proč bych si takové auto kupoval ? Ani jedno není moje krevní skupina a hlavně zde nezazněla ta podstatná otázka jak bude auto využíváno. Pokud převážně na jízdy do 20 – 30 km a poloměstský provoz, tak obě auta jsou k ničemu – jen se ničí.
Auto je čistě spotřební věc, jen někteří lidi si zněj dělají předmět své prezentace.
Na krátké vzdálenosti bych si koupil i Dacci, každý dva roky jí zahodil na smetiště a za rozdíl v penězích mezi autem koncernu VW bych si zajel na pěknou dovolenou třeba několikrát ročně na Havaj, do Arktidy apod., jak bude počasí a nálada.