hapiky

Koupili byste si myší kožíšek?

Nejlepší odpověď
Hufnágl

Já mám myši rád. Nekoupil bych.

Další odpovědi
Kepler

Ne, protože jsem proti zabíjení zvířat kvůli kožichu. Podobně jako Bardotová. Ale kdyby se myšky přemnožily, tak pro leštění aut by mohl být docela dobrý.

Drap

Nekoupil a ani ke koupi by nikde nebyl. K čemu by mě takový kožíšek byl. Je třeba si uvědomit, že ne vše co je v pohádkách, je v reálném životě pravdivé.

aliendrone

Překonaná technologie, Gore-Tex je už s nám drahně let. ;) :D :D

Hufnágl>>> A není to „trochu opruz“ při jejich velikosti? Ještě tak pečená nutrie, to chápu, ale něco, co sotva „ucpe díru v zubu“? ;) :D :D

Kepler>>> Neke, že bys nechtěl opasek/botky/co­koliv z PRAVÉ kůže xmrti brutálně ubitých tuleních mláďátek! ;) :)

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

dulula

vědomě ne :D