Hlada

Já bych ho koupil. Už aby to tu bylo.
Nelíbí se mi ale zadní práh a nerovný nákladový prostor. To je pro mě u kombíku naprosto zásadní.

Alesh

Do Dacie bych taky nešel, tohle bude asi ještě větší bída. Navíc jsem ještě neviděl výsledky crashtestů Euro NCAP, bezpečnost je pro mě důležitá, i když je jasné, že v některých případech nepomůže ani sebelepší auto, co se bezpečnosti týče.

nyjono

Ne.
Nekupuji podle ceny. Spíš mě zajímá poměr cena / kvalita.
Ale raději si za kvalitu připlatím, v rámci možností.
To se týče nákupů u kterých předpokládám, že mají sloužit delší dobu, třeba několik let.
Jiné to je třeba u pracovního trička. To mi čínská kvalita stačí 😁

cukrar

Ne. Kupuji jen česká auta, značky Škoda.

anonym

A tamnější komunistická strana používají čínská vozidla?

dubraro

Proč ne, mám řadu jiných čínských věcí (ostatně v řadě oborů ani jiné neexistují). Ostatně teď mám auto korejské… (vyrobené na Moravě, zkonstruované Němcem)

anonym

Nemohu uvěřit, že jsem na tuto otázku vypotřeboval poslední pátou odpověď.

nyjono

Vydrž, za chvíli bude líp 😁 😁