9 řemesel

KOSMODISK A ZKUŠENOSTI – FUNGUJE TO?

FUNGUJE TO VŮBEC A NEBO JE TO JAKO VŠE Z PODOBNÝCH REKLAM ? A když ano,tak jak dlouho je účinek znát?Prosím pište jen Vy,kteří máte zkušenost vlastní nebo od svých blízkých , kterým se dá věřit.

Nejlepší odpověď
Jahoda

Také souhlasím, že Kosmodisk je k ničemu. Nepomůže to. Je to jen pás a nepomůže v žádném případě. Nejlepší jsou takové produkty, které Vám záda zahřívají a tím se uvolní ztuhlé svaly, bolavé kosti apod. Doma máme takovou podložku, kterou si můžete různě přehýbat a dát si ji tak do postele, do křesla apod. Ovládáme to ovladačem, který je speciálně na tuto podložku. Tam si můžete navolit jak chcete, aby podložka hřála, různé masáže, vibrace apod. Je to strašně dobrá věc. Ty masáže jsou super a když Vás to k tomu ještě hřeje, je to báseň 🙂 Tuto podložku máme z Německa, ale věřím, že se dá sehnat ke koupi i u nás, jen je třeba pohledat v obchodech. Takže: Kosmodisk nedoporučuji. Má kamarádka si ho koupila a vůbec to nepomohlo. Jsou to peníze vyhozené do větru. Je to jen lákadlo v reklamách, ale výsledek stojí za … houby ☹

Další odpovědi
panenka

Dobrý večer Kosmodisk vám v žádném případě nepomůže jsou to jen zbytečně vyhozené peníze. Moje Maminka to koupila minulý rok Babičce a vůbec jí to nepomohlo.Můj děda si nakonec koupil někde na předváděčce přístroj který když zapne a lehne si na něj tak mu to promasíruje celé tělo, včetně páteře moc si ho chválí takže kosmodisku nevěřte ten vám nepomůže.
Zde odkazech vám zasílám odpovědi na vaši otázku.

http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/ma-nekdo-zkusenosti-s-rehabilitacni-pomuckou-kosmodisk

http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/kosmodisk-zkusenosti

Michal

Peníze se dají utratit lepším způsobem.Doporučuji masáže.Mimochodem je sám provádím a vidím jak na lidi působí.

Zdroj: život

Michal

Pro RE-HU:
Provádím masáže shitsu, reflexní masáže,bylinné zábaly kontaktní masáž,peeling tváře a nohou.Doplňuji bylinnou terapií.Používám zábaly.Použiji v případě potřeby masáž teplým světlem a příslušným stylem masáže.Objednání den dopředu.Je=li vám více jak 65 let ,neplatíte nic pouze 50Kč za suroviny.Jinak kdybych použil kombinaci všeho co jsem tu vyjmenoval a ještě čas 90minut sezení stojí 350Kč.Chci hlavně pomáhat ,ne bohatnout.Dětem od 15 let pomáhám zcela zdarma do 18 let.