Nenaplněný

Má někdo zkušenosti s rehabilitační pomůckou Kosmodisk?

Odpovědi
panenka

já ne ale má tchýně a prý jí to vůbec nepomohlo

Jakub

Pokut se budete řídit křesťanským heslem : Věř a víra Tvá tě uzdraví, tak je to výborná ortopedická pomůcka. Pokud nejste křesťan, nekupujte to.

fortin

🙂 Kdyby to mělo proklamované účinky, mohli by zrušit řadu oddělení v nemocnicích. Dobře se to kupuje ale těžko prodává.

mojitek

Kosmodisk je jen takovy „placebo efekt“

Michal

Ušetřete si peníze a zklamání.Pokud máte potíže s páteří nebo bolesti v kříži vyhledejte dobrého fyzioterapeuta nebo maséra.I já Vám mohu nabídnout své služby:+420 776 5­57 232.Praha