Smack

Koronavirus se šíří vzduchem, rozprašujou ho z letadla?

Šíření vzduchem.

Nejlepší odpověď
Drap

Na takovou blbost přišels jak?

Další odpovědi
marci1

Jedná se o hoaxy, šíření poplašných zpráv, zejména Aeronetem: ☹
https://manipu­latori.cz/aero­net-5g-rozprasovani-covidu-a-protesty-v-srbsku/

annas

To mně připadne jako v minulosti, když se tvrdilo o mandelince bramborové, že ji Američané rozprašují z letadla., aby zničili naši úrodu brambor.

Myslím si, že o vzniku koronaviru je mnoho dezinformací. Stejně v době „prasečí“ chřipky prý letadla práškovala a oslabovala imunitu.

Jsou to všechno manipulace od těch, kdo záměrně „oblbují“ lidi, kteří pak často podlehnou panice.

Pročtěte si rozdíl mezi pojmy Contrail versus chemtrail

" Chemtrails – neexistující jev. Kondenzační čáry za letadly „obohacené“ o záměrně dodané jedovaté látky.

„Contrails – obyčejné kondenzační čáry, které za sebou letadla běžně nechávají.“

https://cs.wi­kipedia.org/wi­ki/Chemtrail#Con­trail_versus_chem­trail

zjentek

Tak určitě se rozšiřuje i mezi pasažéry letů a určitě nějakej unikne i z letadla, tomu věř! Že rozprašujou? Pche, stačí třeba PČIKNOUT DO KLIMY, to je hned! (;

ivzez

Jasně, z letadla!
Copak jste ještě neslyšel nebo nečetl o tzv. „chemtrails“?
Pod tím se přece skrývá i virus korona.

Ale vážně: Kovídek se šíří kapénkovou nákazou. Přenašeči (mají virus bez příznaků), kteří nenosí roušku, ho šíří dále.

elkon

Hovadiny vládnou světem. Stačí pár troubů, kteří čtou bulvár a podobné pochybné plátky.