Hungalabunga

Kontroluje někdo kontejnery, které odjíždí z jatek?

Za peníze, spálí i mrtvolu,nebo namelou do psího žrádla, zaměstnanci kteří byli pohřešovaný kteří pracovali na www.jatkycb.cz. Tak tam vtom kontejnerů skončili.
https://cs.m.wi­kipedia.org/wi­ki/Kafil%C3%A9rie

Odpovědi
Mc Merkurion

… pleteš si jatka s kafilérkou …
… jinak nevím, co tím chtěl básník říct a proč by je měli kontrolovat …

aliendrone

No, NEPŘEKVAPILO by mne, kdyby je kontrolovali všelijací ti kebabisté, kteří nás tak multikulturně obohacují. Důvod?

Na VLASTNÍ OČI jsem viděl, kterak Vietnamci za meziskladem (ve Strašnicích naproti Jawě) probírají palety ovoce na výhoz, očistí od plísně, potřídí, naleští a v tu ránu si to můžeš koupit ve večerce – nektarinky „v akci“! :(