POWER DOG

KONEC SVĚTA

ŘÍKÁSE ŽE 2012 JE KONEC SVĚTA ALE JÁ TOMU NEVJEŘÍM

Nejlepší odpověď
Retko

Konec Sveta uz prece byl. Roku 2000. :)

Další odpovědi
mojitek

No nebyli to Aztekove,ale Mayove..(21.12­.2012)a nebyli sami.Ten rok 2000 nikdo seriozni neprepovidal,jen nektere sekty.
Ale odsuzujete neci „predpovedi“,pritom sami „predpovidate“,ze nic v r. 2012 nebude,a to je komicky :o)

COVERENDER

To uz mel byt i rok 2000 a mnoho dalších datumu… Myslim ze to jsou nesmysly. Nikdo nevi co bude za mesic, ani za rok…

standa

A víš, že já taky ne…, už jsme dva.

Nuk nuk

(chtělo by to poupravit češtinu)
Ale k „otázce“…
… jako už několikrát se jedná o mediální záležitost. Předpovědi tohoto typu sevelice často připisují Nostradamovi, Mayům nebo Sibylle. Kdo z nás ale četl a pochopil proroctví a předpovědi kohokoliv z nich? Obávám se, že páni novináři na tom nebudou o mnoho lépe.

Jediná proroctví, která jsou běžnému člověku dostupná jsou biblická proroctí a v těch se žádný konkrétní rok nedočtete. Naopak, dovíte se, že moment konce světa nelze vypočítat.

fortin

V r.2012 se nic zvláštního dít nebude, jen od února začne mediální šílenství. Toho několik světových společností a stoupenci náboženských sekt využijí ke změně zákonů v neprospěch osobní svobody občanů.

Zdroj: http://www.you­tube.com/user/nqtv#p/u­/19/MytfhzcSF-Y

georgia

Byla to předpověď Aztécká.Po roce2012 má být konec tohoto lidstva-ne konec světa.Tak jako po potopě se zachránili lidé,kteří zaplnili zemi,tak i po roce2012 má být taky tak.No uvidíme!

Klarisa

Konec světa může přijít kdykoliv,zahubíme se sami.Rok 2012 může být důležitý,něčím zvláštní,třeba přistane ufo na naší planetě nebo nastanou katastrofy.Ale ty jsou pořád.Zemětře­sení,války atd.V každém případě se nemusíte bát.Pokud by k tomu došlo bude to tak rychlé,že to ani nezaregistrujete.Já myslím,že konec světa bude za 500let.

wenda

a otázka zní? (mimochodem píše se nevĚřím!!!)