terry

Konec roku – bilance. Jak si představujete budoucnost Odpovědí? V rámci let.

Doplňuji:
Já myslím, že je ovlivňovat můžeme. Částečně.
A představuju si to tak, že pokud tu nebudou platit pravidla, budou se mazat normální otázky i odpovědi, pokud se bude tolerovat podlost a porušování základních pravidel, tak tu zůstanou otázky typu Jak se vaří čaj?, Co mám dělat když se nudím? apod.
Tím pádem při této kvalitě časem klesne návštěvnost, klesne zájem o reklamu a všchno půjde do …

Nejlepší odpověď
led

Moja krásna naivita si predstavuje Odpovedi na skutočnej úrovni, všetky otázky zodpovedané (ak nie verejne, aspoň vo vnútornej pošte), vnútorné pošty budú otvorené prijatiu pošty od všetkých užívateľom (nebudú uzavreté), uzavreté profily sa otvoria, neznášanlivosť a závisť zanikne v praveku zabudnutia, zrušia sa „peniaze“ – medaile, hodnosti uživateľov v závislosti na bodovom hodnotení – slovom Ideál Raja v Odpovediach.
Pesimizmus mi ale hovorí, aká to naivita…
Doplňuji:
mosoj má pravdu, naša ´existence na „Odpovědích“ nestojí´ ale napriek tomu snažme sa ich robiť lepšie a všetci. Ak sa to podarí, aj „Odpovědi budou vydělávat“ a my zarobíme (náš rozum) na znalostiach…

Další odpovědi
mosoj

Moke existence na „Odpovědích“ nestojí.
Doplňuji:
A kdo bude dělat toho arbitra, co bude rozhodovat co je normální a co není ?

Drap

Pokud budou Odpovědi vydělávat, tak budou fungovat. Jakmile nebude výdělek Odpovědi zaniknou. Proč si představovat to, co nemůžu ovlivnit ?

redy

tak to fakt netuším (ale přeju jim aby byli lepší a lepší)
nejsem tu háklá tak je to jen na mím rozhodnutí
když to k tomu nebude můžu kdykoli odprejsknout :))
Doplňuji:
chyběnky se vyskytujou jinak to neřeším ale když sou ty vánoce tak za všechny v tomhle roce i za ty co dělám teď a co ještě nadělám se omlouvám všem češtinářům :)

za toleranci 🙂

led

terry, boli by ste prekvapená, pre koľko ľudí je otázka „Jak se vaří čaj?“ veľmi dôležitá. Nejde len o uvarenie vody s čajom, ale o správne urobenie čaju, tak ako treba…

terry

Pokud nemyslím pytlíkový čaj. který 90% lidí zalévá vroucí vodou ráno ke snídani, je potřeba uvést, který čaj chci připravit, aby se mohly poskytnout správné odpovědi.
Toto se týká série otázek.
Jak se vaří čaj? Jak se vaří kafe? atd.