CTTON

Končím s aktivitou na stránce odpovědí.cz. Jste rádi?

Aspoň o jednoho blba méně. :)

Končím s odpovědí.cz,jste rádi?

Nejlepší odpověď
Kelt

I když nejsem horolezec, tak to povím slovy horolezce. Zlato, to už je výstup na Mount Everest a kolikrát má někdo 10 000 bodů, tolikrát to zvládl. Za stříbro 5000, tak to je Mount Blanc, taky to pár lidí zvládlo. Za bronz je 1000 Kč, tak to je naše Sněžka. Ale vzdát to ve třetině, to jsi nevylezl ani na Říp.

Další odpovědi
Lgee

Konečně.

zjentek

Nebuď chuj, úplně všecko se dá vyřešit. Všecko!

aliendrone

Včera bylo POZDĚ! Spíš před ještě delší dobou, radostí se asi půjdu ožrat! :D :D :D

briketka10

Neznám Tvé odpovědi ani otázky.
A jaké důvody Tě k tomu vedou.
Snad se rozhodneš správně.
Já se sem chodím pobavit :)
Někdy se zeptám, málo odpovídám.
Většinou hodnotím vtipné a dle mě
stručné a správné odpovědi

Emefej

Je mi to jedno.

Hufnágl

Copak, nevydrželi ti nervy? To víš, tady se ti V.I.P s nikým nepáří, nemají rádi mezi sebou lepší lidi, než jsou oni.

Vojta24

Co jsem tak vypozoroval, tvoje otázky jsou dětinsky primitivní až tupé a v odpovědích se neprojevuješ nijak užitečně, takže … sbohem anonyme, žádná škoda.

Zvidatel

Jenom pod tímto účtem, nebo pod všemi? třeba Lgee
Jinak je mi to celkem jedno…

Jan Kunčar

Tvoje rozhodnutí, tvoje odpovědnost.