Henry1660

Konají se ještě v dnešní době ony proslulé karnevaly v Itálii?

V období renesance, baroka, klasicismu aj. bývaly v Itálii světoznámé karnevaly s ohňostroji, maskami, tanci, hrami a všemožnou zábavou, které trvaly několik dní (nejznámější byly asi karnevaly v Benátkách a v Římě).

Konají se tyto karnevaly i dnes?

Nejlepší odpověď
Kepler

Ano, v Benátkách se konají a pořádají se tam i zájezdy. https://skrz.cz/kar­neval-v-benatkach#utm_sou­rce=sklik&utm_me­dium=cpc&utm_cam­paign=kategori­e%3Bkarneval-benatky&utm_con­tent=399959197&­utm_term=2190056512­%3Be%3B%3B2t

Další odpovědi
Drap

22. – 25. 2. 2019 (4 dny) – Poznávací zájezd s průvodcem ve víru karnevalového dění. Uvidíte to nejkrásnější z Benátek a zažijete proslulý karneval na jednom z nejromantič­tějších míst na světě. Zhlédnete baziliku sv. Marka, slavný most Nářků i Canale Grande a vychutnáte si bujaré veselí, hudbu i originální masky. Poznejte s námi Benátky v netradiční karnevalové atmosféře!