Venda18

Můžu zkombinovat léky Nalgesin S a Imodium?

Chci se jen zeptat, jestli můžu zkombinovat léky Nalgesin S a Imodium, nebo se to nesmí? Pokud ne, tak existuje nějaký lék proti bolesti, který se může kombinovat s Imodiem? Třeba Ibalgin, Apo-Ibuprofen…?
Díky za odpověď

Ten prášek proti bolesti potřebuju na záda.

Odpovědi
gecco

Mňo…
Takže – pokud to chápu správně – máš běhavku a něco tě bolí (břicho??) – a nejspíše ne první den…
Nejdřív navštiv psychiatra (nech se hospitalizovat v léčebně) – protože JSI BLÁZEN, když chceš požírat oblbováky při střevních problémech – bez konzultace s lékařem!!!
:-OOO

Nejspíš ti např. pojem Crohnova choroba *) nic neříká – tak si ji najdi na netu…

_________
*) abych nezmiňoval (jako příklad, s čím si zahráváš), zrovna něco bezprostředně smrtelného

marci1

Rozhodně bych doporučila si nejdříve dát do pořádku průjem a teprve až budeš mít tento „problém“ v pořádku, užít prášek proti bolesti zad, jelikož Nalgesin S i jiné prostředky proti bolesti, mohou zvýšit riziko krvácení z trávicího ústrojí. ☹
Pokud máš problémy s trávicím ústrojím déle, neváhej a navštiv lékaře.