Lukáš005

Je problém kombinace Doxybene a isotretinoinu?

Odpovědi
elkon

Pokud jsou to léky (nebaví mě to hledat), tak proč se nezeptáš lékaře?

Ametyst

Problém to může být, užívání obou se nedoporučuje: zpráva o lékových interakcích:
https://www.drug­s.com/interac­tions-check.php?drug_lis­t=1403-0,2173-0

Ametyst

Elkone, i lékárník ví o lécích víc než doktor.

elkon

Mě to nemusíš říkat, nejsem malé dítě. Ale praktický doktor je natolik zkušený, že zná vzájemné působní léků, které předepisuje, případně má tabulky, kde to ihned najde, je-li potřeba. V lékárnách dokážou vzájemné působení léků také eliminovat, ale musí mít přehled, co pacient užívá. Proto mám v určité lékárně registraci a mám jejich kartu. Pokud ale někomu jen vydají lék, nemají o člověku přehled a nemají žádný důvod něco hlídat.