hapiky

Kolikrát ve svém životě jste změnili povolání?

Tedy hlavně na zcela jiný obor.

Nejlepší odpověď
Drap

Asi 5×

Další odpovědi
ivzez

Jednou.
Pokud by se počítala i brigáda při studiu, dvakrát.

Kepler

Třikrát. Jednou v rámci firemní kariéry a to dopadlo dobře. Zbývající dva pokusy byly z donucení a dopadlo to bídně.

led

Vo svojom rezorte okrem „riaditeľky, ekonómky a právničky“ som postupom času za vyše 50 rokov prešla všetkymi profesiami, ale vyskúšala som si napríklad aj mimorezortné profesie, jednoducho preto, lebo som ich potrebovala poznať 🙂
Ale nebolo to v zmysle známej piesne „devět remesel, desáta bída“ https://www.y­outube.com/wat­ch?v=wH98tcLa2NU

Jiří Bohumil

Povolání nikdy. Zaměstnavatele 3 x. Po r.92 OSVČ a nyní „bastlduch“.
Jinak v rámci „samovzdělávání“, s ohledem na nutné životní potřeby a situace (bydlení, údržba, koníčky), získal vědomosti a dovednosti v mnoha různých oborech, nesouvisejících s mým povoláním, na poměrně dobré úrovni (to si alespoň myslím já 🙂.

Boban Kh

Tak za 19 let 1×......

Klaproth

Za posledních 40 let jsem jednou změnil zaměstnavatele.

yuko

10×

Emefej

Od roku 1976 celkem 3 krát.

koteVbote

2×. Míst ale spousty. Já jsem hlavně šla po tom abych se v praci cítila dobře a dělala něco co mě aspoň trochu naplňuje a baví. Taky přístup vedeni je pro mě podstatný. Pro zaměstnavatele/nad­řízeného nesmím být kusem hadru.

led

Sú ľudia, ktorí tvrdia, že zamestnanie sa má meniť v intervaloch 7–9 rokov. 🙂