Drap

Kolikrát lze asi nabrousit řetěz motorové pily strojově a kolikrát pilníkem než je opotřebován ?

Nejlepší odpověď
baghira

Těžko říct. Tím pilníkem se zuby jen tak obtahují, a mělo by se to dělat cca po každé nádrži.
Kolik ubere bruska, to záleží na tom, jak moc byl řetěz otupený (a jak je brusič zručný).
Řetěz se vyměňuje, pokud zuby mají méně než 2mm na délku (není-li výrobcem stanoveno jinak).