bolak

Kolik zdejších lidí myslíte,že se ozvalo uživateli sponzor po té co položil onu otázku a požádalo ho o finanční výpomoc?

http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/nevim-co-se-100-miliony

Případně na emailovou adresu, kterou uvedl. Myslíte že se takoví našli? :)

Nejlepší odpověď
briketka10

já vložila odpověď do diskuze a
založila bych útulky pro kočičky
a pejsky krásné, velké :))

Další odpovědi
Drap

Myslím že dost, ale to co on požadoval , tak tam asi mnohokrát nebylo. Spíše si myslím, že návrhy byly všeobecné /charita, výzkumy, dary a pod/ a potom spíše odpovědi týkající se samotnách uživatelů, jako různé pomoci, sponzorství, tělesně postižení,řešení tíživé situace v rodinách a podobně.
Výsledek, popřípadě nejlepší návrh podle zadání by mne hodně zajímal.

dyscac

měl jsem lehké nutkání mu napsat, ale nakonec jsem se rozhodnul ho neotravovat a respektovat jeho názor. Taky bych nechtěl, aby mě lidi otravovali.

bolak

briketka10: no, já spíš myslel něco jako „moje rybička je nemocná a potřebuje na operaci, prosím pomozte, klidně stačí 40, 50 tisíc, prostě cokoliv, i za to málo budeme vděční, prosím pomozte!!!“

anonym

urcite jsem mu neverila , tak jsem mu ani nenapsala :)
… pri tolika penez by musel okolo sebe strilet , kolik by se mu hrnulo nabidek , napadu , proseb … , ale jako for dobry .. :) -iv-

dudu

Zdravím paní -Iv-. Dotyčný mě ještě oslovil „přímou poštou“. Na jeho dotaz jsem mu seriozně odpověděl. Zda-li jedná upřímně nebo jde o kulišárnu však nevím. Brezněv by mu řekl, „vot vaše dělo“. Ještě v práci jsem podobných klientů měl svěřenu jako VIP celou řadu. Bohužel až příliš často se chovali zpupně až nadutě. Také proto jsem odešel dříve, než musel.

anonym

take zdravim .. :) me ten dotaz spise pripadal, ze dotycny jen hleda " zadarmo " napady .., spis jak by ty miliony vydelat mohl .. :) a jestli jich ma opravdu tolik , tak uz by byl v zivote natolik " daleko " , ze by si urcite umel poradit sam …

P.S a jak vy ? kam se s pani a vnuckou chystate letos ?
:) -iv-

dudu

Díky za optání, ale od počátku roku mám nějak smůlu. Na Nový rok zemřel bratranec, na jeho pohřbu jsem prochladl a dodnes bojuji se zánětem průdušek. Letos s paní oslavíme čtyřicáté výročí sňatku a jako odměnu jsme si vybrali patnácidenní poznávačku památek Egypta. Minulý týden jsem cestovce sdělil, že bychom chtěli vyrazit koncem února a ejhle, domorodci se začali mydlit až teče krev a je hromadu mrtvých. Takže zatím šmytec, později už bude teplo a na podzim máme utrum protože nám začátkem příštího roku končí pasy a už je nemíníme obnovovat. Těšili jsme se a moc nás to mrzí. Náhradní varianta je poznávací pobyt na Rhodosu, ale spíše jižní Španělsko. Máme to holt trápení.....

anonym

… tak at uz je jen lepe !
a proc si nechcete nechat obnovit pasy ??
to jako ze si sednete s pani pak do kresla, chytnete se za ruce , a budete cekat, az si pro vas prijde ta holka s kosou ?? To snad ne, vzdyt je vam kolem 60 ! To teprve zacina podle me – ta prava " diskoteka " !
A velka gratulace k tomu vyroci ! ( tedy myslim tim, ze gratuluji jenom vasi pani , ze to s vami tak dlouho vydrzela ) :p -iv-

dudu

Děkuji, dovětek v závorce nevidím, neslyším ani nekomentuji!!!

anonym

:) je videt, ze ta vase pani ma na vas za tech 40 let opravdu dobry vliv ! :) -iv-