Avatar uživatele
bolak

Kolik zdejších lidí myslíte,že se ozvalo uživateli sponzor po té co položil onu otázku a požádalo ho o finanční výpomoc?

http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/nevim-co-se-100-miliony

Případně na emailovou adresu, kterou uvedl. Myslíte že se takoví našli? :)

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 6Pro koho je otázka zajímavá? anonym, johana 56, Drap, Lucijej, briketka10, anonym před 4097 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
briketka10

já vložila odpověď do diskuze a
založila bych útulky pro kočičky
a pejsky krásné, velké :))

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Drap

Myslím že dost, ale to co on požadoval , tak tam asi mnohokrát nebylo. Spíše si myslím, že návrhy byly všeobecné /charita, výzkumy, dary a pod/ a potom spíše odpovědi týkající se samotnách uživatelů, jako různé pomoci, sponzorství, tělesně postižení,řešení tíživé situace v rodinách a podobně.
Výsledek, popřípadě nejlepší návrh podle zadání by mne hodně zajímal.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
dyscac

měl jsem lehké nutkání mu napsat, ale nakonec jsem se rozhodnul ho neotravovat a respektovat jeho názor. Taky bych nechtěl, aby mě lidi otravovali.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
bolak

briketka10: no, já spíš myslel něco jako „moje rybička je nemocná a potřebuje na operaci, prosím pomozte, klidně stačí 40, 50 tisíc, prostě cokoliv, i za to málo budeme vděční, prosím pomozte!!!“

před 4097 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

urcite jsem mu neverila , tak jsem mu ani nenapsala :)
… pri tolika penez by musel okolo sebe strilet , kolik by se mu hrnulo nabidek , napadu , proseb … , ale jako for dobry .. :) -iv-

před 4097 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
dudu

Zdravím paní -Iv-. Dotyčný mě ještě oslovil „přímou poštou“. Na jeho dotaz jsem mu seriozně odpověděl. Zda-li jedná upřímně nebo jde o kulišárnu však nevím. Brezněv by mu řekl, „vot vaše dělo“. Ještě v práci jsem podobných klientů měl svěřenu jako VIP celou řadu. Bohužel až příliš často se chovali zpupně až nadutě. Také proto jsem odešel dříve, než musel.

před 4097 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

take zdravim .. :) me ten dotaz spise pripadal, ze dotycny jen hleda " zadarmo " napady .., spis jak by ty miliony vydelat mohl .. :) a jestli jich ma opravdu tolik , tak uz by byl v zivote natolik " daleko " , ze by si urcite umel poradit sam …

P.S a jak vy ? kam se s pani a vnuckou chystate letos ?
:) -iv-

před 4097 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
dudu

Díky za optání, ale od počátku roku mám nějak smůlu. Na Nový rok zemřel bratranec, na jeho pohřbu jsem prochladl a dodnes bojuji se zánětem průdušek. Letos s paní oslavíme čtyřicáté výročí sňatku a jako odměnu jsme si vybrali patnácidenní poznávačku památek Egypta. Minulý týden jsem cestovce sdělil, že bychom chtěli vyrazit koncem února a ejhle, domorodci se začali mydlit až teče krev a je hromadu mrtvých. Takže zatím šmytec, později už bude teplo a na podzim máme utrum protože nám začátkem příštího roku končí pasy a už je nemíníme obnovovat. Těšili jsme se a moc nás to mrzí. Náhradní varianta je poznávací pobyt na Rhodosu, ale spíše jižní Španělsko. Máme to holt trápení.....

před 4097 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

… tak at uz je jen lepe !
a proc si nechcete nechat obnovit pasy ??
to jako ze si sednete s pani pak do kresla, chytnete se za ruce , a budete cekat, az si pro vas prijde ta holka s kosou ?? To snad ne, vzdyt je vam kolem 60 ! To teprve zacina podle me – ta prava " diskoteka " !
A velka gratulace k tomu vyroci ! ( tedy myslim tim, ze gratuluji jenom vasi pani , ze to s vami tak dlouho vydrzela ) :p -iv-

před 4096 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
dudu

Děkuji, dovětek v závorce nevidím, neslyším ani nekomentuji!!!

před 4096 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

:) je videt, ze ta vase pani ma na vas za tech 40 let opravdu dobry vliv ! :) -iv-

před 4096 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek