pan X

kolik vydělává a kolik hodin denně pracuje tvůrce animovaných filmů?

Nejlepší odpověď
Drap

Otázka je příliš všeobecná, nelze rozumě odpovědět. Záleží na jakém pracuje filmu, a jaký má dohodnutý honorář. Některý pracuje málo, některý celý den. Stejně tak jak některý pracuje za základní plat a některý může mít honorář ve statisících.

Další odpovědi
anonym

kolik vydělává: Záleží jak je osobnost známá, a jak daný film je náročný, ale průměrně se plat pohybuje od 20k – 100k
kolik hodin denně pracuje: Tolik kolik to umožňuje v dané zemi zákon.