gnr54

Kolik už máte bodu v bodovém systému?

Teď mi řekněte,ale poctivě!! Kolik už máte bodu v bodovém systému? Pokud máte auto.
Doplňuji:
Já nemám ráda pokuty a jezdim podle předpisu.Tak že nemám žádný bodík.

Nejlepší odpověď
rynek878

Já mám pořád všechny,jezdím totiž svižně,ale dle pravidel.

Sorry,tak v tom případě mám také nulu,aspoň je vidět,že jsem se o body nikdy nezajímal.

Další odpovědi
panenka

Před týdnem jsem si dodělala řidičák, takže zatím žádné trestné body nemám.

mj81

Nula 🙂 Držím se hesla, že je lépe být v osm v Plzni, než v půl osmé na patologii.

Miroslavst

Jelikož se body přidělují a ne ubírají, tak já mám nula bodů.

BEAES

Já jsem stále na nule a jezdím docela často, snažím se předpisy dodržovat. Naposledy jsem platila pokutu loni, že jsem nedala ukazatel u výjezdu z kruhového objezdu, vždy to dělám…zrovna za ním stáli, tak jsem byla lehčí o 100,–kč. Jinak jsem vzorná. :o)))

cukrar

Jestlže mě uvěříte, tak žádný bod mi nebyl přidělen, pokutu jsem neplatil desítky let.
Mám naježděno drobet přes milion km…

Lucimia

Mám řidičák asi 2 roky a zatím nula bodů 🙂

BENYTA

Za čtvrt století,co jezdím,jsem jednou ohnula protijzdkyni zrcátko,ne,že bych urputně bránila svou polovinu,pode mnou byl sráz,tak jsem se nedala…Body mám všechny a u pojištovny /pro ně/ nevýhodný bonus.

člověk

a něco do legrace::::::
PODÍVEJTE SE DO SVÉHO ZÁPISU NA DI,NEBO NA CZECHPOINT ZA 50,–KČ,možná se mnozí z vás podiví,tak jako můj bratr,který neplatil nikdy žádnou pokutu a poté i pár lidí v jeho okolí,když se dotazáli

Jahoda

Jsem řidička několik let a zatím žádné trestné body nemám 🙂 Naštěstí .. 🙂

RAB

není řidičák, nejsou body

ReHu

Jezdím téměř každý den, ale body nesleduji, tak jen doufám, že to mám v poho.
Loni na mě bliklo v obci oranžové světýlko, ale žádná zpráva mi ještě nedorazila. Bylo to v noci a jela jsem, jak už se tu jeden vyjádřil, svižně 🙂.

Spiritus

já su začátečník…a vzhledem k tomu že jezdim jako prasnička tak mám nulku jako vyšitou

Earl Sin

přišel jsem o 2, ale před 3 lety… Od té doby jezdím dle pravidel a konto je čisté…