kolik tekutiny si můžu vzít na palubu letadla

Nejlepší odpověď
Sandy

Je nesmysl, že si můžeš vzít kolik chceš. Maximálně je to 100 ml. Koukni do odkazu.

Zdroj: http://www.trip­zone.cz/prepra­va-zavazadel/9-preprava-tekutin

Další odpovědi
Fly

Kolik chceš, ale budeš si muset zaplatit!

Asi by to byl podvod, ale myslím, že když si to strčíš a zabalíš do kufru…

Arne1

Tekutin můžeš vzít co hrdlo ráčí, jen je nesmíš pronést z venky. Když si vezmeš dvoulitrovou PETku a naplníš ji v umývárně čistou vodou, tak je to v pořádku. Ale musíš to udělat až v té poslední místnosti když už jsi prošel všema kontrolama.

annas

Fly, když si dám tekutinu do kufru, tak ji nepomohu během letu použít. Kufr přece zůstane v zavazadlovém prostoru.