quentos

Kolik stojí v Plzni plzeň?

… tedy myslím samozřejmě pivo. Liší se cena nějak výrazně od zbytku ČR? Za chvíli tím směrem vyrážím, tak abych věděl :{)> dík

Nejlepší odpověď
fcoop

Seznam plzeňských „putyk“ včetně cen:

http://www.piv­nidenicek.cz/res­taurace-a-hospody/ceska-republika/plzensky-kraj/plzen-mesto/plzen

Další odpovědi
krpik

Nedávno jsem v Plzni byl, a když jsem obcházel restaurace kvůli obědu, tak cena piva Plzeň 12 je stejná jak třeba v Ostravě.

kolmano

Cena se pohybuje někde kolem 35 – 50 Kč, záleží, na jak moc turistickou restauraci narazíš. Taky kvalita je dost různá a většinou odpovídá ceně.

Ať chutná.

Drap

V Plzni a okolí jsem už dlouho nebyl, myslím však, že cena bude srovnatelná se zbytkem ČR

zjentek

Vem si radši lahváče, beztak řídíš. Ezli to tam bude jak u nas na prajzke, tak lahvoň z krámu tě vyjde na 26.90 a lahvoň z krámu o kilometr dál na 22.90 ..takže lišit se to bude! Od zbytku světa.
Já pivo nemusím, ale s Vincentkou je to to same!