pizlicka

kolik stoji rozvod vody?

maly domeček,70metru čtverecnich,po­trebuji udelat odpady na vodu,wc,sprchovy kout,do kuchyne.odpady jsou vykopane,vubec nevim,jake trubky koupit,a az to vedet budu,a budu to potrebovat nechat rozvíst,kolik to bude stát?? Děkuji.

Nejlepší odpověď
Lamalam

Hlavně nic nekupuj. Sjednej si na to odborníka, on už ví co a kde má koupit. Cena se nedá takhle od boku vypálit. Najatý instalatér ti jí rád sdělí.

Další odpovědi
ReHu

Mám to za sebou před pár lety.
Koupi trubek bych nechala na instalaterovi.
Je potřeba k tomu různá kolena atd.
On se musí podívat, jak ty rozvody povedou a podle toho to přibližně spočítá.
Pozvi 2 až 3 vybrané, ať ti udělají rozpočet a pak se rozhodni.

Karel.S

Ahoj, určitě to nech na instalatérovi, jestli máš zájem, doporučil bych ti jednu firmičku. Taky jsem si u nich nechal dělat rozvody a maximální spokojenost.