leorespect

Může mi, prosim, někdo poradit, kolik cca stoji broušení řetězu na motorovou pílu?

Mám benzínovou pílu Oleo-Mac 947, kupovanou v Mountfieldu.

Nejlepší odpověď
kropitko

My platíme 40–50 kč,podle toho kde si to necháváme dělat.

Další odpovědi
Bumbes

Já to dělám za 150,– Kč/hod + doprava (pokud si s tím klient sám nepřijede)
trvá mi to tak 20–30 minut, takže skoro zadarmo…
Zároveň klientovi poskytnu základní instruktáž, takže příště už může být soběstačný.

Někdy se bavím, když si klient stěžuje, že takzvaní „odborníci“ jsou schopni si naúčtovat za službu taxu, rovnající se ceně nového řetězu.

elektrikář

Dá se koupit pilník a přípravek na broušení řetězu. Hlavně dávat pozor aby drevo nebylo od písku a hlíny.