Nerevarin

Kolik stojí úhrada revize plynového zařízení v bytě?

Nemohl jsem být doma při revizi plynových rozvodů a zařízení v našem paneláku, která se hradila ze společných prostředků domu. Žádný náhradní termín správci domu neorganizovali a nyní chtějí, abych si tuto kontrolu zařídil a zaplatil sám. Mají na něco takového právo a v případě, že si to budu muset hradit sám, máte někdo ponětí, kolik to může stát? Díky.
Doplňuji:
P.S. V bytě plyn nemám, ale kontrolují se všechny byty kvůli rozvodům za záchodem.

Nejlepší odpověď
gecco

Odhaduju max. stovku či dvě – ale ceny se mohou lišit, takže přesně ti to řekně konkrétní revizák.
Obešli mailem nebo obvolej několik v okolí (ať nemáš moc drahou dopravu) a domluv se s nimi.
😉

Další odpovědi
dudu

Přiznávám bez mučení, že jsem nedávno předem dohodnutou návštěvu technika od plynařů bohapustě zaspal. Ve schránce jsem od něho nalezl vzkaz a telefon. Revizi provedl v náhradním termínu bez reptání a zdarma.

Emefej

Pokud nemáš v bytě spotřebiče, tak pouhá revize rozvodů ve stupačce bude záležitostí několik málo stokorun.

Awe

Když sem měnil karmu za novou tak mě stála komplet revize 300 Kč…Počítám že výše to nepůjde :)

Vseznalek88

Ano určitě tak jak píšou ostatní – všichni revizní technici v okolí sedí doma, až jim zavoláte, aby přiběhli a za 100 korun napsali revizní zprávu… Pokud půjde revizní technik pouze k Vám, tak počítejte s cca 500,– Kč + doprava