Avatar uživatele
Nerevarin

Kolik stojí úhrada revize plynového zařízení v bytě?

Nemohl jsem být doma při revizi plynových rozvodů a zařízení v našem paneláku, která se hradila ze společných prostředků domu. Žádný náhradní termín správci domu neorganizovali a nyní chtějí, abych si tuto kontrolu zařídil a zaplatil sám. Mají na něco takového právo a v případě, že si to budu muset hradit sám, máte někdo ponětí, kolik to může stát? Díky.
Doplňuji:
P.S. V bytě plyn nemám, ale kontrolují se všechny byty kvůli rozvodům za záchodem.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 3258 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
gecco

Odpoveď byla označena jako užitečná

Odhaduju max. stovku či dvě – ale ceny se mohou lišit, takže přesně ti to řekně konkrétní revizák.
Obešli mailem nebo obvolej několik v okolí (ať nemáš moc drahou dopravu) a domluv se s nimi.
😉

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?Nerevarin Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
dudu

Přiznávám bez mučení, že jsem nedávno předem dohodnutou návštěvu technika od plynařů bohapustě zaspal. Ve schránce jsem od něho nalezl vzkaz a telefon. Revizi provedl v náhradním termínu bez reptání a zdarma.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Emefej

Pokud nemáš v bytě spotřebiče, tak pouhá revize rozvodů ve stupačce bude záležitostí několik málo stokorun.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Awe

Když sem měnil karmu za novou tak mě stála komplet revize 300 Kč…Počítám že výše to nepůjde :)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Vseznalek88

Ano určitě tak jak píšou ostatní – všichni revizní technici v okolí sedí doma, až jim zavoláte, aby přiběhli a za 100 korun napsali revizní zprávu… Pokud půjde revizní technik pouze k Vám, tak počítejte s cca 500,– Kč + doprava

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek